
Zajęcia indywidualne
Elastyczność, skuteczność i nauka dopasowana do Ciebie.
KOREPETYCJE DLA UCZNIÓW
Dlaczego warto?
-
100% uwagi nauczyciela – maksymalna efektywność nauki
-
przełamanie lęku przed mówieniem i zdobycie pewności siebie
-
program dopasowany do poziomu, potrzeb i zainteresowań ucznia
-
indywidualne wsparcie w nauce
Jak wygląda kurs?
-
pomoc z materiałem szkolnym dla uczniów, którzy mają trudności w nauce
-
poszerzanie podstawy programowej dla tych, którzy uczą się szybko i chcą się dalej rozwijać
-
wspólna nauka pod egzaminy i sprawdziany
-
nacisk na komunikację i praktyczne użycie języka
-
przyjazna i motywująca atmosfera, nauka bez stresu
Szczegóły:
-
Zajęcia stacjonarne lub online
-
Tyle razy w tygodniu, ile potrzebuje Twoje dziecko
-
Cena: 130/120 zł za lekcję (60 min.)
-
Długość kursu dopasowana do potrzeb ucznia
LEKCJE INDYWIDUALNE DLA DOROSŁYCH
Dlaczego warto?
-
wygodna nauka dostosowana do Ciebie
-
tematyka kursu dopasowana do Twoich aktualnych potrzeb
-
pełne skupienie na Tobie – 100% uwagi i wsparcia nauczyciela
-
indywidualny harmonogram zajęć
Dla kogo?
-
dla osób, które dużo podróżują i chcą swobodnie komunikować się na wakacjach za granicą
-
dla osób, które potrzebują angielskiego w pracy, na spotkaniach, prezentacjach czy wyjazdach
-
dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście, elastyczność i komfort nauki
-
dla osób, które wiedzą, że nauka w grupie nie jest dla nich
Jak wygląda kurs?
-
program dopasowany do Twojego poziomu, celów i zainteresowań
-
nacisk na komunikację i praktyczne użycie języka
-
rozwój wszystkich umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie – w proporcjach, które wybierzesz
-
nauka na podstawie podręcznika lub różnorodnych, autentycznych materiałów - jak wolisz
-
przyjazna, bezstresowa atmosfera, która wspiera pewność siebie i motywację
-
zadania domowe do pracy własnej, żeby wspierać naukę między zajęciami
-
przyjazne zajęcia przy kubku kawy lub herbaty - bo nauka języka może być przyjemnością! :)
Szczegóły:
-
Zajęcia stacjonarne lub online
-
Tyle razy w tygodniu, ile tego potrzebujesz
-
Cena: 130/120 zł za lekcję (60 min.)
-
Długość kursu dopasowana do potrzeb ucznia